GALERIA

Hokej

Podobnie jak w każdym innym sporcie, sukces gry w hokeja wymaga wielu lat ćwiczeń. Ta dyscyplina zawsze była uznawana za kosztowną. Dzięki Global Synthetic Ice już taka nie będzie!
Na syntetycznym lodzie Super- Glide możesz trenować i grać gdziekolwiek przez cały rok. Zarówno trenerzy jak i zawodnicy są zachwyceni lodowiskiem, uważając, że jest skuteczniejsze od nawierzchni wykonanej z tradycyjnego lodu. Do entuzjastów naszego lodu należą między innymi wybitni gracze NHL: Aleksiej Kowaliow, Michał Piwonka, a także wielu innych.

Łyżwiarstwo figurowe

Łyżwiarstwo figurowe, a lód syntetyczny.
Lód syntetyczny nie wybacza łyżwiarzom figurowym najdrobniejszych błędów, w rezultacie efektywność ich treningów zwiększa się wielokrotnie. Łyżwiarze szybciej osiągają wyższy poziom techniki oraz zdecydowanie lepsze wyniki sportowe podczas zawodów. Lód syntetyczny Super-Glide jest bardzo pomocny przy doskonaleniu skoków i obrotów – można systematycznie trenować i wykonywać wszystkie elementy łyżwiarstwa figurowego. Do entuzjastów naszego lodu należą między innymi:

• Oksana Baiul – mistrzymi olimpijska w łyżwiarstwie figurowym,
• Claudia Kristofics-Binder – mistrzyni Austrii w jeździe figurowej
* Frin R Tongue – trener należący do Professional Skaters Association

Lodowisko komercyjne

Ważna informacja dla przyszłych właścicieli lodowisk! Podstawowym warunkiem sukcesu jest wysokiej jakości lód syntetyczny – zastosowanie niewłaściwych paneli zawsze kończy się niezadowoleniem klienta, a za tym idzie często bankructwo inwestora.
Do dziś można spotkać taki „ZWYKŁY” lód syntetyczny na którym profesjonaliści potrafią jako tako jeździć, ale amator, osoba początkująca, a szczególnie dzieci szybko się zniechęcają. Radość z zakupu nieodpowiedniego lodowiska często trwa krócej niż jego komercyjny żywot.

Porównując wiele całorocznych lodowisk z lodem Super-Glide – ten pracuje ponad 10 lat i nie jest rzadkością, kiedy klienci kupują kolejne. Nasz lód syntetyczny SLICK tak jak i poprzednie generacje został doceniony przez wielu klientów dzięki niesamowitym możliwościom, które stwarza dla biznesu.
Dlaczego? Lodowisko Super-Glide to biznes prosty niewymagający profesjonalnego przygotowania ani skomplikowanych drogich maszyn i urządzeń, a wykazuje najwyższy wskaźnik ROI.
W większości inwestorzy odzyskują zainwestowane pieniądze po kilku miesiącach, a rekordziści nawet po miesiącu aktywnej pracy lodowiska.

Nasz lód syntetyczny możesz spotkać w centrach handlowych, parkach, boiskach, stadionach itp. na wszystkich kontynentach świata.
Dostarczymy kompletne lodowisko syntetyczne najnowszej generacji o dowolnej powierzchni, które można zainstalować praktycznie w każdym miejscu – wewnątrz lub na zewnątrz.
Nie musisz się zastanawiać, gdzie i jakie kupić łyżwy, maszyny do ich ostrzenia czy bandy lodowiskowe – mamy to wszystko dla Ciebie przygotowane i sprawdzone na lodowiskach wielu klientów i co ważne na naszych własnych.
Dostarczamy wszystko co jest niezbędne dla twojego sukcesu. Jesteśmy wyjątkowym przykładem na to, że dostawca także posiada własne lodowisko oraz masę praktycznej wiedzy, którą chętnie się dzieli.

Widowisko w dowolnym czasie i miejscu

Na syntetycznych lodowiskach nowej generacji SLICK możesz zorganizować wspaniałe widowisko na lodzie praktycznie w każdym miejscu. Gładka powierzchnia o dowolnym kształcie i wymiarze. Z łatwością zainstalujesz w hali widowiskowej, galerii handlowej, szkole, klubie czy parku. Możesz je instalować w miejscach nietypowych – na tarasach dachowych, przy basenach na plaży czy na jachcie lub statku wycieczkowym.
Urządź pokazy, teatr na lodzie, wesele, przyjęcie urodzinowe oraz prezentację nowych produktów w niezapomnianej scenerii!

Domowe lodowisko

Twoje domowe lodowisko! Nigdy o tym nie myślałeś? Teraz to prostsze niż Ci się wydaje!
SLICK- lód syntetyczny stwarza niesamowitą okazję do zbudowania własnego lodowiska. Każde twarde i równe miejsce nadaje się do tego, a posiadanie własnego mini-lodowiska daje możliwość treningu hokejowego, łyżwiarstwa figurowego czy zabawy dla całej rodziny.
Instalacja lodowiska jest prosta i szybka, wymiary paneli: 1,22mx 1,22m oraz waga 13kg pozwalają w ciągu kilkunastu minut cieszyć się z własnej profesjonalnej ślizgawki.