O NAS

Firma GLOBAL SYNTHETIC ICE istnieje na rynku ponad 20 lat, najpierw jako FLORIDA SKATING INC, a od 2007 roku GSI. Przez ten okres został stworzony jedyny niepowtarzalny lód syntetyczny Super-Glide, który może być instalowany w pomieszczeniach lub na zewnątrz służąc do użytku sportowego, komercyjnego lub domowego.
Lata ciężkiej pracy, doświadczeń oraz prób doprowadziły do opatentowania (patent nr 8 129 005 B2 z 20212 roku) unikatowej i jedynej na świecie metody łączenia paneli. W 2016 roku powstał nowy syntetyczny lód SUPER-GLIDE SLICK, który stał się najlepszą syntetyczną lodową nawierzchnią.

Wiele firm konkurencyjnych próbuje naśladownictwa technologii stosowanej do produkcji, jednakże opatentowany proces tworzenia syntetycznego lodu nie pozostawia możliwości do kopiowania.

Ojcowie tego sukcesu

Właściciel i dyrektor generalny GSI pochodzi z Long Island w Nowym Jorku. Chris całe życie spędził na łyżwach i do dzisiaj poświęca maksimum czasu na ulubiony sport jakim jest hokej, a także uczy młode pokolenie zdrowej konkurencji sportowej i najlepszej techniki gry.

Jego 9-letni syn używa lodu syntetycznego do treningu przed wszystkimi meczami hokeja. Dzięki bogatej wiedzy, pasji do sportu, pragnieniu innowacyjnego rozwoju oraz świetnie dobranemu zespołu fachowców firma pozostaje liderem w branży. 

Chris-Crowley-01
CHRIS CROWLEY
Vic-2018
VICTOR ORLOFF

Dyrektor operacyjny GSI. Victor ma ogromne doświadczenie w rozwoju biznesu, sprzedaży oraz marketingu. Jego firmy w Europie i USA zajmowały się handlem międzynarodowym głównie w Europie wschodniej i krajach byłego ZSRR. Będąc właścicielem komercyjnego lodowiska Super-Glide odnosi nie tylko sukcesy, ale zna każdy szczegół konfiguracji i obsługi lodowiska syntetycznego. Zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą z klientami, pomagając im powtórzyć swój sukces.

Jego firma ORLOFF LCC od ponad 10 lat była skutecznym dystrybutorem lodowisk syntetycznych od Władywostoku w Rosji po Quarteira w Portugalii. Zaprzyjaźniony z wieloma swoimi kontrahentami związanymi z branżą lodowisk. Oprócz języka angielskiego Victor biegle włada językiem rosyjskim i polskim.

Twórca Super-Glide Syntetic ICE, właściciel GSI 1999-2020 jako łyżwiarz od 6 roku życia z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami sportowymi oraz trenerskimi posiadł olbrzymią wiedzę na temat techniki jazdy na łyżwach. Obserwując treningi młodzieży na syntetycznych lodowiskach postanowił opracować własne idealne lodowisko do użytku w dowolnym miejscu. Pod jego kierownictwem zespół Super-Glide opracował niemal idealny zamiennik lodu naturalnego.  

boskus-900x853
PERRY BOSKUS
Dowiedz się więcej o technologii syntetycznego lodowiska!